Strona główna » Gazownia Józefów nad Wisłą » Butle gazowe Józefów nad Wisłą

Butle gazowe Józefów nad Wisłą

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży powinny być składowane w odpowiedni sposób. Na ogół używane są więc do tego specjalistyczne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Pozwalają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed skradzeniem, natomiast z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe musi być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła.

Jak dużo butla gazowa do domu?

Cennik butli gazowej do domu zależny jest głównie od jej pojemności. Wartość standardowej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to mniej więcej 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiego zbiornika kosztuje jedynie tyle ile sam gaz. Ceny gazu są z kolei różnorodne uzależnione są one, w jakim zdecydujemy się na wymianę butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności