Strona główna » Gazownia Hrubieszów » Gazy techniczne Hrubieszów

Gazy techniczne Hrubieszów

Czy gazy techniczne są w 100% czyste?

Choć na rynku znajdują się gazy techniczne charakteryzujące się dużą czystością, trzeba pamiętać, że nie ma całkowicie czystych gazów. Prawie zawsze znaleźć można w nich bowiem określone ilości innych składników, które są efektem procesu produkcji i napełniania butli gazem. Do oznaczania czystości gazów technicznych stosowana jest wobec tego klasa czystości, na podstawie jakiej powinny być one dobierane do danych zastosowań.

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zalicza się na przykład wodór, acetylen, tlen i azot sprzedawane są i przechowywane w specjalistycznych zbiornikach w postaci butli wytwarzanych zazwyczaj ze stali czy też aluminium. Każda z nich natomiast posiada specjalny zawór. Ze względu na rodzaj umieszczonego w butli gazu technicznego mają one dodatkowo różnorodne kolory, zapewniające szybką identyfikację ich zawartości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności