Strona główna » Gazownia Halinów » Gazy techniczne Halinów

Gazy techniczne Halinów

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zaliczane są na przykład wodór, acetylen, tlen i azot sprzedawane są i przechowywane we właściwych pojemnikach w postaci butli produkowanych zazwyczaj ze stali albo aluminium. Każda z nich z kolei wyposażona jest w odpowiedni zawór. Ze względu na rodzaj umieszczonego w butli gazu technicznego mają one dodatkowo różnorodne barwy, zapewniające bezproblemową identyfikację ich zawartości.

Jaki jest cennik gazu technicznego

Ceny gazu technicznego zależne są od paru czynników. Wpływ na ceny ma głównie rodzaj gazu technicznego oraz to jaką pojemność ma butla, w którym jest on oferowany. Do najdroższych gazów technicznych można wobec tego zaliczyć między innymi acetylen, hel i argon. Najniższe ceny natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych podawany jest najczęściej dla dwóch jednostek miary kilograma i m3..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności