Strona główna » Gazownia Grajewo » Butle gazowe Grajewo

Butle gazowe Grajewo

Na ile wystarcza butla gazowa?

To na ile wystarcza butla gazowa, zależy od różnych czynników. Wyróżnić spośród nich należy głównie wielkość butli. Im jest ona pojemniejsza, tym przez dłuższy czas można z niej w związku z tym korzystać. Dodatkowo okres użytkowania butli gazowej zależy też od tego, w jakim celu jest ona stosowana oraz wydajności sprzętów zasilanych z jej użyciem. Klasyczne butle gazowe 11 kg, wykorzystywane w kuchenkach gazowych w domach wystarczają najczęściej na około 30 dni gotowania z wykorzystaniem gazu znajdującego się w nich.

Jak przewozić butle gazowe?

Przy zakupie butli gazowej warto zadbać dodatkowo o jej odpowiedni przewóz we właściwy sposób. Wobec tego butle gazowe do gospodarstwa domowego i turystyczne mogą być transportowane jedynie pionowo, zaworem skierowanym do góry. Sama butla powinien być z kolei zabezpieczony przed przemieszczaniem się po wnętrzu pojazdu. Nie wolno z kolei transportować butli gazowych w bagażnikach, gdyż podatne są one w nich na uszkodzenia. Pełne butle po przetransportowaniu powinny być składowane w suchym, pozbawionym bezpośredniego działania promieni słonecznych pomieszczeniu, w pozycji pionowej..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności