Strona główna » Gazownia Gorzów Śląski

Gazownia Gorzów Śląski

Jak podać odczyt licznika gazu?

Aby rozliczyć się z dostawy gazu ziemnego, trzeba regularnie przekazywać aktualne wskazania licznika gazu. Wykonać to można z kolei z wykorzystaniem dwóch różnorodnych metod. Pierwszym sposobem na wskazanie stanu licznika jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można także sprawdzić na przykład faktury za gaz oraz historię zużycia gazu ziemnego. Kolejna metoda polega natomiast na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak podania odczytu do gazowni skutkuje z kolei sporządzeniem rachunki na bazie danych szacunkowych.

W jaki sposób sprawdzić możliwość podłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem budynku, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz sprawdzić, czy może on zostać przyłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku. Takie wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w oddziałach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności