Strona główna » Gazownia Goleniów

Gazownia Goleniów

Jak można sprawdzić możliwość podłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz sprawdzić, czy może on zostać podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku. Tego typu wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich uzupełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w biurach obsługi klienta.

W jaki sposób obliczyć szacowane zużycie paliwa gazowego?

Aby wyliczyć szacowane zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy wskazać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest dostarczany do nieruchomości i sumę mocy sprzętów gazowych wyrażoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór gazu w metrach sześciennych w ciągu godziny. Wykonywane są one natomiast na podstawie założenia, że podane sprzęty mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności