Strona główna » Gazownia Gniezno

Gazownia Gniezno

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

W trakcie zmiany dostawcy gazu ziemnego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego trzeba złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym podane będą informacje o danych klienta, danych wybranego i starego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego typu formularze do pobrania udostępnione są na stronie internetowej gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu i zmiany sprzedawcy jest całkowicie nieodpłatny.

W jaki sposób wstrzymać dostawy gazu ziemnego do nieruchomości?

W trakcie rozbudowy instalacji gazowej lub jej naprawy czy montażu, należy ze względów bezpieczeństwa wstrzymać dostarczanie gazu ziemnego. Wykonać to trzeba z wykorzystaniem właściwego druku, który trzeba złożyć do gazowni przez internet, a także osobiście w jednym z jej oddziałów obsługi klienta. Zatrzymanie dostaw gazy nie oznacza natomiast braku rachunków. Sporządzone faktury nie będą wyłącznie posiadały zużycia paliwa gazowego. Dodatkowo należy pamiętać, że wstrzymanie dostaw gazu na prośbę klienta jest usługą płatną.

Polska Spółka Gazownictwa Gniezno

Kontakt PSG Gniezno

62-200 Gniezno
ul. Chrobrego 24/25
tel. 61 426 32 84
faks 61 426 71 46

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności