Strona główna » Gazownia Gniew » Butle gazowe Gniew

Butle gazowe Gniew

Jak dużo butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest przede wszystkim od jej pojemności. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to mniej więcej 300 zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiej butli kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są natomiast różnorodne zależą one, w jakim zdecydujemy się na wymianę butli na napełnioną.

Najpopularniejsze rodzaje zbiorników gazowych

Obecnie w sprzedaży wyróżnić można parę różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa przede wszystkim to, do czego będą one stosowane. Wobec tego wyróżnia się na przykład: butle gazowe do domu o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie mające kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej niekiedy ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o właściwiej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności