Strona główna » Gazownia Głowno

Gazownia Głowno

W jaki sposób sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do budynku przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć właściwy siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym świadczy ona swoje usługi. Uzyskane dane dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale dodatkowo stopnia gazyfikacji regionu oraz najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Rozwiązanie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

Przy zmianie dostawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z zastosowaniem odpowiedniego druku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego rodzaju druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego oraz zmiany dostawcy jest całkiem nieodpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności