Strona główna » Gazownia Giżycko

Gazownia Giżycko

W jaki sposób nieprawidłową pracę licznika?

W sytuacji, kiedy licznik pracuje niepoprawnie, każdy odbiorca gazu ziemnego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Druk skontrolowanie poprawności wskazań licznika można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a też osobiście w jednym z oddziałów obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika gazu jest poprawna, osoba zlecająca musi natomiast zapłacić cenę przeprowadzonego badania.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje związane z rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do domu można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale także stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni. Jaki rodzaj gazu ziemnego jest odpowiedni?

Kontakt PSG Giżycko

11-500 Giżycko
ul. Warszawska 20C
tel. 87 428 39 02
faks 87 428 39 02

rejon-gizycko

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności