Strona główna » Gazownia Drzewica

Gazownia Drzewica

W jaki sposób zbadać jakość gazu ziemnego?

Każdy klient gazowni może w przypadku podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma niewłaściwą jakość zlecić jego zbadanie. W takiej sytuacji odbiorca musi sam wybrać laboratorium do badania i zapłacić za nie. Jeśli jednak jakość gazu ziemnego jest zbyt niska, koszt badania ponoszony jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za niedotrzymanie ustaleń podpisanej umowy.

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

Przy zmianie dostawcy gazu ziemnego i wymówienia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z wykorzystaniem właściwego dokumentu, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i starego dostawcy oraz umowie z nim zawartej. Takie wnioski do pobrania udostępnione są na stronie internetowej gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego oraz zmiany sprzedawcy jest całkowicie darmowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności