Strona główna » Gazownia Drawsko Pomorskie

Gazownia Drawsko Pomorskie

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na gazomierz

Podczas realizowania przyłącza gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na montaż w niej gazomierza jest kupowana i montowana przez gazownie. Wobec tego odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej koszt zostanie odliczony od kosztu wykonania przyłącza przez gazownie.

Przyłączenie budynku do sieci gazowej

Aby zrealizować podłączenie do sieci gazowej, należy najpierw złożyć dokument o wydanie warunków przyłączenia gazowego. Następnym krokiem jest podpisanie umowy o przyłączenie do sieci gazowej oraz wykonanie instalacji gazowej, którą może natomiast wykonać zarazem gazownia po podpisaniu z nią właściwej umowy. Ostatnim etapem przyłączenia budynku do sieci gazowej jest z kolei montaż licznika. Wszystkie formalności związane z tą sprawą można załatwić też online, gazownia udostępnia dla swoich odbiorców specjalny portal przyłączeniowy.

Polska Spółka Gazownictwa Rumia

Kontakt PSG Rumia

78-500 Drawsko Pomorskie
ul. Złocieniecka 22d
tel. 94 363 22 43
faks 94 363 27 86

rejon-drawsko-pomorskie

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności