Strona główna » Gazownia Dolsk » Dostawcy gazu Dolsk

Dostawcy gazu Dolsk

Czy opłaca się zmienić dostawcę gazu?

Tak samo jak w przypadku rachunków za prąd, faktury za gaz są dużą częścią wydatków w gospodarstwach domowych oraz firmach. Jedną z lepszych opcji na ich obniżenie jest wobec tego zmiana dostawcy gazu ziemnego na tańszego. Opcja ta umożliwia na zaoszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Oprócz tego proces ten jest niezwykle szybka i bezproblemowy. W związku z tym poszukując oszczędności, należy wziąć pod uwagę zmianę sprzedawcy gazu ziemnego, którą może przeprowadzić każdy.

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu ziemnego do firmy?

Zamierzając zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do firmy, należy przede wszystkim wiedzieć, że procedura ta niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla domu. W związku z tym najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju rankingi. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy gazu i podpisać z nim nową umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeczytać i sprawdzić, czy wszelkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu ziemnego zaproponuje również podpisanie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wypowiedzeniem poprzedniej umowy oraz poinformowaniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie sprzedawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności