Strona główna » Gazownia Dębno

Gazownia Dębno

Jak można sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do nieruchomości przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu dostarczanego przez gazownie do domu można znaleźć z wykorzystaniem Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba jedynie zaznaczyć odpowiedni oddział Polskiej Spółki Gazownictwa, a później wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale też stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych biur obsługi klienta gazowni.

Wymówienie umowy kompleksowej na sprzedaż paliwa gazowego

Podczas zmiany dostawcy paliwa gazowego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną z formalności jest powiadomienie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu trzeba złożone z zastosowaniem właściwego wniosku, w którym wskazane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i poprzedniego sprzedawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu oraz zmiany dostawcy jest całkiem nieodpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności