Strona główna » Gazownia Chociwel » Gaz LPG Chociwel

Gaz LPG Chociwel

W jaki sposób kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch sposobów. Pierwsze z nich polega na samodzielnym kupieniu pustej butli o właściwej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Kolejna metoda polega natomiast na wybraniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym należy zapłacić kaucje za pustą butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego cena samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w przypadku nieruchomości, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia zastosować w nich ogrzewanie na gaz, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do tradycyjnych źródeł ciepła zasilanych drewnem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, firm oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale także remontowanych nieruchomościach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności