Strona główna » Gazownia Chełmno

Gazownia Chełmno

W jaki sposób sprawdzić możliwość przyłączenie domu do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak na przykład przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on być przyłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku. Tego typu dokumenty do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich uzupełnieniu można je złożyć przez internet za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a dodatkowo osobiście w oddziałach obsługi klienta.

Zakup szafki gazowej przystosowanej na układ pomiarowo-rozliczeniowy

W momencie realizowania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej licznika jest kupowana i montowana przez gazownie. W związku z tym odbiorca musi wyłącznie przygotować odpowiednie miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takiej sytuacji jej koszt zostanie odliczony od ceny wykonania przyłącza przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności