Strona główna » Gazownia Bydgoszcz

Gazownia Bydgoszcz

Zgłoszenie zmienienia dostawcy paliwa gazowego

Gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa podłączone do sieci dystrybucyjnej Polskiej Spółki Gazownictwa, nazywani także jako odbiorcy mogą zmienić dostawcę gazu. W takiej sytuacji nie ponoszą oni żadnych opłat, a sam proces zmiany sprzedawcy trwa około dwadzieścia jeden dni. Zmiana sprzedawcy paliwa gazowego wymaga złożenia do dystrybutora odpowiedniego dokumentu PZD (zgłoszenia zmiany sprzedawcy gazu) na przykład w punkcie gazowani, który jest następnie rozpatrywany przez nią. Wzór wniosku można znaleźć jest z kolei na portalu gazowni.

Co zrobić, kiedy eBOK gazowni nie działa?

Jeśli eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim zweryfikować, czy wprowadzone loginy i hasła są w pełni odpowiednie. Gdy problem stale występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować też na kilka innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer telefonu znaleźć można online na portalu tej firmy. Kolejna metoda to natomiast wizyta w placówce obsługi klientów gazowni.

Polska Spółka Gazownictwa Bydgoszcz

Kontakt PSG Bydgoszcz

85-097 Bydgoszcz
ul. Jagiellońska 42
tel. 52 328 54 41, 52 328 54 60
faks 52 328 54 44, 52 328 54 75

polska spółka gazownictwa bydgoszcz

 

Placówka oddziału głównego PSG w Bydgoszczy:

Polska Spółka Gazownictwa Chojnice

Kontakt PSG Chojnice

89-600 Chojnice
ul. Plac Piastowski 27
tel. 52 334 68 61
faks 52 334 68 67

 polska spółka gazownictwa chojnice

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności