Strona główna » Gazownia Brańsk » Gazy techniczne Brańsk

Gazy techniczne Brańsk

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz techniczny?

Gazy techniczne, do jakich zaliczane są między innymi wodór, acetylen, tlen i azot oferowane są i składowane w specjalistycznych zbiornikach w postaci butli produkowanych zazwyczaj ze stali albo aluminium. Każda z nich z kolei wyposażona jest w specjalny zawór. Ze względu na rodzaj umieszczonego w butli gazu technicznego mają one też różne barwy, zapewniające skuteczną identyfikację ich zawartości.

Jaki jest koszt zakupu gazu technicznego

Koszty zakupu gazu technicznego uzależnione są od paru czynników. Wpływ na cennik ma głównie rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w którym jest on oferowany. Do najbardziej drogich gazów technicznych można wobec tego zaliczyć między innymi acetylen, hel oraz argon. Najniższe ceny natomiast tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych podawany jest zazwyczaj dla dwóch jednostek kg oraz m3..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności