Strona główna » Gazownia Boguchwała » Gaz płynny Boguchwała

Gaz płynny Boguchwała

Główne zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Inwestycja w nowy zbiornik na płynne paliwo gazowe w przypadku modelu zewnętrznego związany jest z kosztami około 5-7 tysięcy złotych. Aby obniżyć ten wydatek, można go natomiast kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który na pewno będzie tańszy. Do zalet posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można natomiast głównie możliwość swobodnego wyboru dostawcy gazu, a wobec tego wyboru lepszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, trzeba jednak również pamiętać o tym, że wszelkie sprawy takie jak na przykład naprawy usterek czy badania trzeba będzie wykonywać samodzielnie.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Gaz płynny LPG to rozwiązanie, które umożliwia na korzystanie z gazu w przypadku gdy nie istnieje możliwość podłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, zamontowanych na działce zbiorników. Z rozwiązania tego mogą korzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale także deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności