Strona główna » Gazownia Bisztynek » Dostawcy gazu Bisztynek

Dostawcy gazu Bisztynek

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, według którego rozliczane są rachunki za pobór gazu. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla domu, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu roku nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu ziemnego w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla domu, w których pobór gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym dostawcy gazu do domu przypisują do nich odbiorców na podstawie ich poboru gazu w ciągu roku.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do domu?

Planując zmienić sprzedawcę gazu do gospodarstwa domowego, trzeba głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie bezpłatne. Sama procedura zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego na inną, lepszą firmę opiera się z kolei na kilku prostych krokach. W zależności od wybranej metody może zostać ona wykonana osobiście lub za pomocą udzielonego nowemu dostawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w przypadku zmieniania sprzedawcy gazu ziemnego zajmuje w związku z tym znalezienie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena gazu ziemnego, ale i inne warunki będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności