Strona główna » Gazownia Biłgoraj

Gazownia Biłgoraj

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Chcąc skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych sposobów. Jeden z nich to zalogowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan licznika, pobrać fakturę za paliwo gazowe, zaktualizować swoje dane, złożyć reklamacje. Inne sposoby kontaktu z gazownią to z kolei skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przypisane są oddzielnie dla każdego terenu kraju, dzięki temu obsługa zgłoszeń przebiega szybko i bez problemów. Oprócz tego wszystkie formalności związane z dostarczaniem i sprzedażą paliwa gazowego można także załatwić stacjonarnie w jednym z placówek obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak można sprawdzić rodzaj paliwa gazowego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszelkie informacje na temat rodzaju gazu ziemnego dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można znaleźć za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Wystarczy wyłącznie zaznaczyć odpowiedni punkt Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać obszar, na którym świadczy ona swoje usługi. Pozyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju gazu, ale też stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych punktów obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności