Strona główna » Gazownia Bielsk Podlaski

Gazownia Bielsk Podlaski

W jaki sposób skontaktować się z gazownią?

Zamierzając skontaktować się z gazownią, można wykorzystać kilku dostępnych opcji. Pierwszy z nich to logowanie się na BOK gazowni, gdzie można między innymi w prosty sposób: podać stan licznika gazu, pobrać fakturę za gaz, podać aktualne dane, złożyć reklamacje. Inne metody skontaktowania się z gazownią to natomiast skorzystanie z infolinii. Telefony do Polskiej Spółki Gazownictwa przydzielone są oddzielnie dla każdego regionu kraju, za sprawą tego przyjmowanie zgłoszeń przebiega szybko oraz bezproblemowo. Oprócz tego wszystkie tematy związane z dostarczaniem i sprzedażą gazu można również załatwić stacjonarnie w jednym z punktów obsługi klienta Polskiej Spółki Gazownictwa.

Jak sprawdzić rodzaj gazu ziemnego dostarczanego do domu przez gazownie?

Wszystkie informacje związane z rodzaju paliwa gazowego dostarczanego przez gazownie do nieruchomości można odszukać za pomocą Mapy Systemu Dystrybucyjnego. Trzeba wyłącznie zaznaczyć odpowiedni siedzibę Polskiej Spółki Gazownictwa, a następnie wybrać region, na którym realizuje ona swoje usługi. Uzyskane informacje dotyczą nie tylko rodzaju paliwa gazowego, ale również stopnia gazyfikacji gminy i najbliższych głównych lub terenowych punktów obsługi klienta gazowni.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności