Strona główna » Gazownia Białogard » Gaz płynny Białogard

Gaz płynny Białogard

Gaz płynny — cena

To ile kosztuje używany do ogrzewania domów, napędzania silników spalinowych oraz urządzeń w domach płynny gaz LPG zależy jest od rynku. Wszystko za sprawą tego, że cena płynnego paliwa gazowego nie jest regulowana przez Urząd Regulacji Energetyki. W związku z tym, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cennik za litr może się zmieniać nawet kilka razy do roku. W wielu sytuacjach jest ona zarazem wskazywana dla metra sześciennego gazu zamiast litra, wobec tego należy zwrócić uwagę na tę jednostkę w trakcie porównywania jego kosztów zakupu.

Jak często należy wykonywać przegląd podziemnego zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Podobnie jak w sytuacji zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, także modele wewnętrzne muszą bezwzględnie przechodzić badania techniczne. Badanie zewnętrzny powinien być wykonany co 2 lata. Natomiast rewizja wewnętrzna co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na płynne paliwo gazowe muszą mieć ją wykonaną co 10 lat. Wszelkie badania techniczne muszą być realizowane przez pracowników UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności