Strona główna » Gazownia Bardo

Gazownia Bardo

Jak wskazać odczyt licznika gazu?

Aby rozliczyć się ze sprzedaży gazu, należy regularnie przekazywać aktualne wskazania licznika gazu. Wykonać to można natomiast za pomocą dwóch różnych metod. Pierwszym sposobem na podanie stanu gazomierza jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można również sprawdzić między innymi rachunki za gaz oraz historię zużycia gazu. Kolejna metoda polega z kolei na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak podania odczytu do gazowni skutkuje natomiast wystawieniem rozliczenia na podstawie informacji szacunkowych.

W jaki sposób sprawdzić możliwość podłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem budynku, jednak między innymi przed jego kupieniem chcesz skontrolować, czy może on być podłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem właściwego dokumentu. Tego typu formularze do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich uzupełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w oddziałach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności