Strona główna » Gazownia Barcin

Gazownia Barcin

W jaki sposób gotowość instalacji do napełnienia paliwem gazowym?

Po wykonaniu przyłącza gazowego do budynku i instalacji wewnętrznej, aby uruchomić dostawy gazu ziemnego, należy zgłosić do gazowni gotowość instalacji gazowej do jej napełnienia. Wykonać to można za pomocą właściwego wniosku, który można znaleźć po wprowadzeniu w wyszukiwarce internetowej hasła: gazownia dokumenty do pobrania. Formularz ten wymaga wskazania danych zgłaszającego i adresu wskazującego miejsce instalacji gazowej. Taki prośbę trzeba później złożyć w jednym z punktów gazowni, właściwym dla adresu realizacji inwestycji.

W jaki sposób sprawdzić możliwość przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem domu, jednak na przykład przed jego kupieniem chcesz sprawdzić, czy może on być podłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić za pomocą odpowiedniego druku. Tego rodzaju formularze do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a także osobiście w biurach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności