Strona główna » Gazownia Aleksandrów Łódzki

Gazownia Aleksandrów Łódzki

W jaki sposób sprawdzić możliwość przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem domu, jednak na przykład przed jego kupieniem chcesz sprawdzić, czy może on być podłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić za pomocą odpowiedniego druku. Tego rodzaju formularze do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a także osobiście w biurach obsługi klienta.

Jak wyliczyć orientacyjne zużycie gazu ziemnego?

Aby obliczyć orientacyjne zużycie gazu, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy podać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest doprowadzony do domu oraz sumę mocy sprzętów gazowych określoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu w m3 w ciągu godziny. Wykonywane są one natomiast na bazie założenia, że podane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności