Strona główna » Dostawcy gazu płynnego » Novatek

Novatek

Novatek Polska Sp. z o.o.

Firma Novatek Polska Sp. z o.o. należy co jednej z rosyjskich spółek o nazwie Novatek PAO, która na terenie Rosji zajmuje się m.in. poszukiwaniem, wydobywaniem, przetwarzaniem oraz oczywiście transportem i sprzedażą gazu ziemnego i płynnego. W Polsce spółka jest obecna od 2009 roku. Początek roku 2010 to tak naprawdę pierwszy okres, w którym spółka po podpisaniu umów z terminalami przeładunkowymi w Polsce może w pełni realizować strategię dostarczania gazu płynnego dla swoich klientów. Rok później spółka zaczyna sprzedawać gaz do odbiorców indywidualnych na terenie całego kraju. Co ciekawe od 2015 roku spółka dostarcza gaz do stacji Shell. Działalność sponsoringową zaznacza w roku 2014 kiedy to sponsoruje żużlowców z Krakowa

Pozyskiwanie gazu do Polski

Spółka jest w posiadaniu własnego terminala przeładunkowego do którego dostarcza gaz płynny. Znajduje się on koło Kielc. Dodatkowo w województwie warmińsko-mazurskim w miejscowości Piórkowie ma na wyłączność drugi terminal przeładunkowy. Oba punkty w strategicznie i dobrze zlokalizowane pod kątem m.in. transportu kolejowego, którym to  gaz jest do Polski przesyłany. Dostawca gazu informuje, że jest w stanie w ciągu miesiąca dostarczyć ponad 15 000 ton gazu, a magazynowe zbiorniki gazu mają pojemność przekraczającą 1 200 metrów sześciennych.

Novatek oferta oraz inne usługi

  • Instalacje gazu płynnego zbiornikowe
  • Hurtowa sprzedaż gazu płynnego
  • Auto Gaz
  • Butle gazowe

Spółka w ostatnim czasie uruchomiła aplikację o nawie GASPROFIT. Na stronach firmy jest ona dostępna dla użytkowników instalacji LPG, którzy za gaz ziemny rozliczają się w po jego zużyciu. Sposób naliczania rabatów zależy od wielu czynników, oprogramowanie ma na celu danie możliwości dla klientów spółki lepszemu zarządzaniu wydatków ponoszonych w wyniku spalania gazu.

Firma cały czas intensywnie działa w obszarze sprzedaży swoich usług zarówno dla odbiorców indywidualnych jak również dla firm, zarówno tych małych jak i odbiorców przemysłowych.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Aleja Pokoju 1, Kraków 31-584

+48 12 390 76 95

info@novatek.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 08:00 – 17:00
Wtorek 08:00 – 17:00
Środa 08:00 – 17:00
Czwartek 08:00 – 17:00
Piątek 08:00 – 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności