Strona główna » Gazownia Iwonicz-Zdrój » Dostawcy gazu Iwonicz-Zdrój

Dostawcy gazu Iwonicz-Zdrój

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców paliwa gazowego do firm kwalifikują oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla domu, w przypadku firm, które mieszczą się we wskazanych limitach zużycia gazu na rok. Oprócz tego gaz dla przedsiębiorstw sprzedawany jest także w taryfach od W-5 do W-8. Warto z kolei pamiętać, że najwyższa taryfa W-8 przeznaczona jest przede wszystkim dla przedsiębiorstw przemysłowych, ponieważ gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

Jak zmienić sprzedawcę gazu do firmy?

Chcąc zmienić sprzedawcę gazu do przedsiębiorstwa, należy przede wszystkim wiedzieć, że procedura ta niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy paliwa gazowego dla domu. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty trzeba skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby przedtem szczegółowo ją przeanalizować i sprawdzić, czy wszystkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu zaproponuje także zawarcie pełnomocnictwa. Warto wybrać opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z wymówieniem starej umowy oraz poinformowaniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie dostawcy paliwa gazowego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności