Strona główna » Gazownia Iwonicz-Zdrój » Butle gazowe Iwonicz-Zdrój

Butle gazowe Iwonicz-Zdrój

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży powinny być przechowywane we właściwy sposób. Ogólnie rzecz biorąc stosowane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Zapewniają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej gwarantują przechowywanie ich w pionowej pozycji. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być ustawiona w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła.

W jaki sposób można napełnić zbiornik gazem?

Butle gazowe 11 kg i butle gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalistycznych rozlewniach gazu, dostarczając do nich swój nienapełniony zbiornik. Bardziej prostszym rozwiązaniem jest z kolei wymiana nienapełnionej butli na pełną w miejscach wymiany butli zlokalizowanych również na wielu stacjach benzynowych. W tym przypadku cena napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności