Strona główna » Gazownia Zwoleń » Gaz płynny Zwoleń

Gaz płynny Zwoleń

Główne zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Inwestycja w nowy zbiornik na płynne paliwo gazowe w sytuacji modelu naziemnego związany jest z kosztami mniej więcej 5-7 tysięcy złotych. Chcąc obniżyć ten wydatek, można go natomiast zakupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który na pewno będzie tańszy. Do plusów posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można natomiast przede wszystkim możliwość nieograniczonego wyboru dostawcy gazu, a w związku z tym wyboru lepszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, należy jednak również pamiętać o tym, że wszystkie obowiązki takie jak między innymi naprawy usterek czy badania trzeba będzie wykonywać osobiście.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na płynne paliwo gazowe uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to natomiast: wielkość zbiornika na gaz płynny, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny płynnego paliwa gazowego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, wobec tego latem koszt tankowania jest niższy, natomiast zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności