Strona główna » Gazownia Zwoleń » Butle gazowe Zwoleń

Butle gazowe Zwoleń

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest głównie od jej rodzaju. Koszt najpopularniejszej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiej butli to koszt jedynie tyle ile sam gaz. Ceny gazu są z kolei różnorodne w zależności od miejsca, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być przechowywane we właściwy sposób. Na ogół wykorzystywane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Gwarantują one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed skradzeniem, natomiast z drugiej gwarantują przechowywanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być umieszczona w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności