Strona główna » Gazownia Złotów » Gaz płynny Złotów

Gaz płynny Złotów

Jakie odległości trzeba zachować w trakcie montowania zbiornika na gaz płynny?

Chcąc przeprowadzić montaż zbiornik na płynne paliwo gazowe w zewnętrznej postaci, należy pamiętać o zachowaniu właściwych odległości od obszaru, w którym zostanie on umieszczony. W związku z tym taki zbiornik na płynne paliwo gazowe musi być zlokalizowany: przynajmniej 3 metry od budynków, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele domów lub przedsiębiorstw mający zamontowane swoje zbiorniki na płynne paliwo gazowe mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wyboru sprzedawcy płynnego paliwa gazowego. Podczas jego wyboru należy jednak zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa, ale również renomę sprzedawcy. Musi on posiadać aktualną koncesję na dostawę paliw. Poza tym ważna jest także jakość dostarczanego gazu płynnego. To od niej zależy bowiem właściwie funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności