Strona główna » Gazownia Złotów » Dostawcy gazu Złotów

Dostawcy gazu Złotów

Jak zmienić dostawcę gazu do firmy?

Planując zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, warto głównie wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu ziemnego dla domu. W związku z tym najpierw trzeba wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim nową umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeczytać i sprawdzić, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy paliwa gazowego zaproponuje także podpisanie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wypowiedzeniem starej umowy oraz powiadomieniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie sprzedawcy gazu.

Dlaczego najtańszy dostawca gazu nie zawsze jest najlepszy?

Szukając nowego dostawcy paliwa gazowego, większość osób zwraca uwagę przede wszystkim na koszt za 1 kWh gazu ziemnego oferowaną przez wybraną firmę. Nie zawsze jednak najtańszy dostawca gazu ziemnego jest najlepszy. W związku z tym najlepiej przy porównywaniu ofert sprzedawców gazu ziemnego wykorzystywać porównywarki, w których zawarte są nie tylko koszty gazu, ale także informacje na temat pozostałych usług oferowanych w ramach zawartej umowy, pozostałe opłaty oraz podstawowe warunki umowy, związane z między innymi możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia bez żadnych konsekwencji..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności