Strona główna » Gazownia Złotów

Gazownia Złotów

Ile trzeba zapłacić za przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik kosztów związanych z wykonaniem przyłączenia budynku do sieci gazowej to mniej więcej 2 000 złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których przyłącze ma długość do 15 metrów. Wszystkie opłaty za podłączenie nieruchomości do sieci gazowej są zawarte w podpisywanej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków przyłączenia do sieci oraz taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Dodatkowo do kosztów przyłączenia sieci gazowej do budynku trzeba również doliczyć koszt wewnętrznej instalacji gazowej.

Zakup szafki gazowej przystosowanej na gazomierz

Podczas wykonywania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na montaż w niej licznika jest zakupywana oraz montowana przez PSG. W związku z tym odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej zamontowanie. Istnieje jednak możliwość zakupienia szafki gazowej samodzielnie, w takim przypadku jej koszt będzie odliczony od kosztu wykonania podłączenia przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności