Strona główna » Gazownia Złoczew » Gaz LPG Złoczew

Gaz LPG Złoczew

Na czym polega serwis LPG?

Użytkownicy gazu LPG muszą pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw, a także aut. W obu przypadkach musi być on wykonywany raz na 12 miesięcy. Opiera się on na zbadaniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Dodatkowo sprawdzany jest również stan techniczny butli LPG. W samochodach wymienia się z kolei również filtry, które są składową instalacji LPG.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w sytuacji budynków, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych pieców opalanych drewnem. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale również przebudowywanych obiektach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności