Strona główna » Gazownia Zawiercie » Gazy techniczne Zawiercie

Gazy techniczne Zawiercie

Zastosowanie gazów technicznych

Aktualnie gazy techniczne wykorzystywane w różnych branżach. Stosowane są one najczęściej między innymi do spawania, przecinania metali czy też tworzenia atmosfery ochronnej. W branży spożywczej gazy techniczne dają możliwość między innymi wykonanie obróbki wstępnej produktów i wydłużenie ich daty spożycia. W wielu przypadkach gazy techniczne są także stosowane jako paliwo. Ilość ich użycia jest w związku z tym tak duża, że nie sposób sobie wyobrazić bez nich obecny przemysł.

Jak odpowiednio transportować gazy techniczne?

Z reguły przewóz gazów technicznych mogą przeprowadzać jedynie specjalistyczne firmy, które wykorzystują do tego odpowiednie samochody wyposażone w wentylację i gazoszczelną przegrodę, która oddziela kabinę kierowcy od butli. Używany do użytku nieprofesjonalnego gaz techniczny może być jednak przewożony z użyciem samochodów osobowych. W takim przypadku należy jednak mieć na uwadze, aby butla z gazem: była przewożona w pozycji pionowej, zabezpieczona przed przemieszczaniem się w aucie, szczelnie zamknięta, dlatego należy przed jej przewozem skontrolować zawory. Dodatkowo nie należy również przewozić zbiorników z gazem technicznym w bagażnikach..

Gazy techniczne Zawiercie. Gaz techniczny lista dostawców:

LPNazwaAdresE-mailTelefonGodziny otwarcia
1F.H.U. „SYLGAS” Sylwia Gruca  Ignacego Paderewskiego 112, 42-400 Zawiercie  32 671 02 08Pon – Pt: 7.00 do 16.00

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności