Strona główna » Gazownia Zachodniopomorskie » Dostawcy gazu Zachodniopomorskie

Dostawcy gazu Zachodniopomorskie

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Zamierzając zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, należy przede wszystkim wiedzieć, że procedura ta niemal niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu ziemnego dla domu. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty trzeba skontaktować się z przedstawicielem sprzedawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeanalizować i sprawdzić, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu zaproponuje również podpisanie pełnomocnictwa. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wymówieniem starej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu.

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego?

Zamierzając zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do domu, trzeba przede wszystkim pamiętać, że rozwiązanie to jest w pełni bezpłatne. Sam proces zmiany sprzedawcy gazu ziemnego na inną, tańszą firmę opiera się natomiast na paru łatwych etapach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona przeprowadzona samodzielnie lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmieniania sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje wobec tego wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko koszt gazu ziemnego, ale i inne warunki będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności