Strona główna » Gazownia Wyszków » Gaz płynny Wyszków

Gaz płynny Wyszków

Płynne paliwo gazowe — cena

To ile kosztuje używany do ogrzewania pomieszczeń, napędzania silników spalinowych oraz urządzeń w gospodarstwach domowych płynny gaz LPG uzależnione jest od rynku. Wszystko za sprawą tego, że cena gazu płynnego nie jest regulowana przez URE. W związku z tym, jeśli chodzi o gaz płynny, cennik za 1 litr może się zmieniać nawet kilka razy do roku. W wielu przypadkach jest ona zarazem wskazywana dla m3 gazu zamiast litra, dlatego należy zwrócić uwagę na tę jednostkę w trakcie analizowania jego cen zakupu.

Jak często trzeba wykonywać przegląd podziemnego zbiornika na gaz płynny?

Podobnie jak w sytuacji zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, także modele wewnętrzne muszą obowiązkowo przechodzić badania techniczne. Badanie zewnętrzny powinien być wykonany raz na 2 lata. Natomiast rewizja wewnętrzna co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na płynne paliwo gazowe muszą mieć ją wykonaną raz na 10 lat. Wszelkie badania techniczne muszą być przeprowadzane przez pracowników Urzędu Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności