Strona główna » Gazownia Wyszków » Dostawcy gazu Wyszków

Dostawcy gazu Wyszków

Jak zmienić dostawcę gazu do gospodarstwa domowego?

Planując zmienić dostawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego, trzeba głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest w pełni darmowe. Sam proces zmiany sprzedawcy paliwa gazowego na inną, tańszą firmę opiera się natomiast na paru prostych etapach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona przeprowadzona osobiście lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmiany sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje w związku z tym wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko koszt gazu, ale i pozostałe warunki będą jak najbardziej atrakcyjne.

Jak długo zmiana dostawcy gazu ziemnego?

Proces zmienienia sprzedawcy paliwa gazowego trwa najczęściej mniej więcej 1 miesiąca. Wpływ na to, ile trwać będzie to okres, ma jednak przede wszystkim to, czy umowa ze starym dostawcą gazu może być rozwiązana natychmiast. Niekiedy zawarte w niej bowiem podpunkty, wymuszają zaczekanie ze zmianą sprzedawcy gazu do końca umowy ze względu na kary. Oprócz tego podczas zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego należy także wiedzieć, że OSD ma 21 dni na rozpatrzenie dokumentu dotyczącego tej sprawy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności