Strona główna » Gazownia Wysoka » Dostawcy gazu Wysoka

Dostawcy gazu Wysoka

Taryfy gazu ziemnego dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, na podstawie którego rozliczane są faktury za zużycie gazu ziemnego. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu roku nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym dostawcy gazu ziemnego do domu przypisują do nich odbiorców na podstawie ich zużycia gazu w ciągu 12 miesięcy.

Najpopularniejsi sprzedawcy gazu ziemnego w Polsce

W naszym kraju istnieje wielu różnych dostawców gazu ziemnego, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców paliwa gazowego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność dostawcy nie oznacza jednak tego, że oferuje on najlepsze ceny paliwa gazowego. W wielu przypadkach jest nawet wręcz odwrotnie. W związku z tym przed zmienieniem sprzedawcy paliwa gazowego należy zawsze dokładnie sprawdzić oferty co najmniej kilku firm funkcjonujących na polskim rynku, używając do tego na przykład porównywarki dostępne w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności