Strona główna » Gazownia Wolsztyn » Gaz LPG Wolsztyn

Gaz LPG Wolsztyn

Do czego jest stosowany gaz LPG?

Gaz LPG przede wszystkim jest doskonałym rozwiązaniem dającym możliwość na dostarczanie paliwa gazowego do budynków niemających możliwości podłączenia ich do sieci gazowej. Przez zamontowanie zbiornika LPG właściciele gospodarstw domowych i firm mają możliwość używania gazu w swoich nieruchomościach do ogrzewania ich, przygotowywania posiłków czy podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo gaz LPG używany jest również do na przykład: zasilania urządzeń gazowych za pomocą butli gazowych o pojemności od 2 do nawet 33 kg, napędzania wózków widłowych, napędzania pojazdów z zastosowaniem instalacji gazowych LPG, które pozwalają zaoszczędzić na paliwie, produkcji kosmetyków lub produktów spożywczych.

W jakich butlach sprzedawany jest gaz LPG?

Obecnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w wielu rodzajach do wyboru. Różnią się one między sobą głównie wagą a co za tym idzie,tym samym sposobem użytkowania. Wobec tego gaz LPG sprzedawany jest w butlach: turystycznych cechujących się małą wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, najpopularniejszych 11 kg, które wykorzystywane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg używane do napędzania wózków widłowych, które mogą być stosowane w poziomie, mające pojemność 33 kg, używane w przemyśle oraz do ogrzewania pomieszczeń..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności