Strona główna » Gazownia Wolbórz » Gaz płynny Wolbórz

Gaz płynny Wolbórz

Na co zwrócić uwagę wybierając zbiornik na gaz płynny?

W trakcie wyboru zbiornika na gaz płynny należy zwrócić uwagę na trzy istotne elementy. Pierwszy z nich związany jest z zapotrzebowaniem na gaz, określonym na godzinę, na podstawie mocy urządzeń zasilanych gazem. Pozwala on wskazać pojemność zbiornika. Drugi istotny czynnik to wielkość posesji, na której ma być zamontowany zbiornik. Uzależnione jest od niej bowiem to jaki jego model może zostać zamontowany, aby określone odległości od innych elementów były poprawne. Oprócz tego trzeba również wziąć pod uwagę zużycie gazu, które ma wpływ na częstość tankowania gazem zbiornika.

Ile czasu trzeba czekać na tankowanie zbiornika na gaz płynny?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na gaz płynny spada do mniej więcej 25%, należy zadbać o kolejne tankowanie. W związku z tym trzeba złożyć zamówienie na tankowanie, w trakcie którego ustalana jest także data tankowania zbiornika. Najczęściej dostawy gazu wykonywane są natomiast w przeciągu kilku dni. Okres dostawy gazu może się z kolei wydłużyć w okresie letnim, wynika to z większego zainteresowania tankowaniem zbiorników na płynne paliwo gazowe..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności