Strona główna » Gazownia Warmińsko-mazurskie » Dostawcy gazu Warmińsko-mazurskie

Dostawcy gazu Warmińsko-mazurskie

Jak zmienić sprzedawcę gazu do przedsiębiorstwa?

Zamierzając zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa, należy głównie wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy paliwa gazowego dla gospodarstwa domowego. Wobec tego najpierw trzeba wybrać odpowiednią ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem dostawcy paliwa gazowego i zawrzeć z nim nową umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeczytać i zweryfikować, czy wszelkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy paliwa gazowego zaproponuje również zawarcie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z rozwiązaniem starej umowy oraz powiadomieniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie sprzedawcy gazu.

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego?

Zamierzając zmienić dostawcę gazu ziemnego do gospodarstwa domowego, trzeba przede wszystkim wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie bezpłatne. Sama procedura zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego na nową, tańszą firmę opiera się natomiast na kilku łatwych krokach. W zależności od wybranej metody może zostać ona przeprowadzona samodzielnie lub za pomocą udzielonego nowemu dostawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmieniania sprzedawcy gazu ziemnego zajmuje wobec tego wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko koszt gazu ziemnego, ale i pozostałe warunki będą jak najbardziej atrakcyjne.
.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności