Strona główna » Gazownia Warmińsko-mazurskie

Gazownia Warmińsko-mazurskie

W jaki sposób nieprawidłową pracę licznika gazu?

Jeśli gazomierz pracuje nieprawidłowo, wszyscy odbiorcy gazu ziemnego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Formularz sprawdzenie poprawności wskazań gazomierza można złożyć online korzystając z portalu gazowni eBOK, a też samodzielnie w jednym z oddziałów obsługi klienta gazowni. W sytuacji, kiedy praca licznika jest właściwa, osoba zlecająca musi jednak zapłacić koszty zrealizowanego badania.

Wypowiedzenie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

Podczas zmiany sprzedawcy gazu i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Powiadomienie o zmianie dostawcy gazu ziemnego należy złożone z wykorzystaniem właściwego dokumentu, w którym podane będą informacje o danych odbiorcy, danych nowego i starego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego typu dokumenty do pobrania udostępnione są na portalu gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na dostawę gazu i zmiany dostawcy jest całkiem darmowy.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności