Strona główna » Gazownia Wadowice » Dostawcy gazu Wadowice

Dostawcy gazu Wadowice

W jaki sposób zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Zamierzając zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, należy głównie wiedzieć, że procedura ta niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy paliwa gazowego dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty trzeba umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy gazu ziemnego i podpisać z nim nową umowę, pamiętając, aby przedtem szczegółowo ją przeanalizować i sprawdzić, czy wszystkie jej zapisy są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel sprzedawcy paliwa gazowego zaproponuje również podpisanie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wypowiedzeniem starej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego.

Czemu najtańszy dostawca paliwa gazowego nie zawsze jest najlepszy?

Poszukując nowego dostawcy gazu, wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na cenę za 1 kWh gazu ziemnego oferowaną przez wybraną firmę. Nie zawsze jednak najtańszy dostawca paliwa gazowego jest najlepszy. Wobec tego najlepiej przy analizowaniu ofert sprzedawców paliwa gazowego wykorzystywać rankingi, w których umieszczone są nie tylko koszty paliwa gazowego, ale także informacje na temat pozostałych usług oferowanych w ramach podpisanej umowy, pozostałe opłaty oraz najważniejsze warunki umowy, związane z między innymi możliwością jej przedterminowego wypowiedzenia bez żadnych kar..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności