Strona główna » Gazownia Ujazd » Butle gazowe Ujazd

Butle gazowe Ujazd

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich dystrybucji powinny być przechowywane w odpowiedni sposób. Na ogół używane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej gwarantują przechowywanie ich w pionowej pozycji. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być umiejscowiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od ciepła.

W jaki sposób można napełnić zbiornik gazem?

Butle gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić na przykład w odpowiednich rozlewniach gazu, dostarczając do nich swój pusty zbiornik. O wiele sprawniejszym sposobem jest jednak wymienienie pustej butli na pełną w miejscach wymiany butli zlokalizowanych także na wielu stacjach benzynowych. W takiej sytuacji cena napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności