Strona główna » Gazownia Tuchola

Gazownia Tuchola

W jaki sposób wyliczyć szacowane zużycie gazu?

By wyliczyć orientacyjne zużycie gazu, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy wskazać w nim rodzaj paliwa gazowego, który jest doprowadzony do domu oraz sumę mocy urządzeń gazowych wyrażoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują największy godzinowy pobór paliwa gazowego w metrach sześciennych w ciągu godziny. Wykonywane są one z kolei na bazie założenia, że wskazane sprzęty mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Rozwiązanie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego

W trakcie zmiany sprzedawcy gazu ziemnego i wypowiedzenia umowy kompleksowej jedną ze spraw jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie dostawcy gazu ziemnego należy złożone z zastosowaniem odpowiedniego dokumentu, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i starego dostawcy i umowie z nim zawartej. Tego rodzaju druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wypowiedzenia umowy kompleksowej na dostawę paliwa gazowego i zmiany dostawcy jest całkowicie nieodpłatny.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności