Strona główna » Gazownia Trzebiatów » Gaz płynny Trzebiatów

Gaz płynny Trzebiatów

Zbiornik na płynne paliwo gazowe, zewnętrzny czy podziemny?

Planując montaż zbiornika na gaz płynny, należy dokonać wyboru dotyczącego jego rodzaju. Wobec tego naziemny zbiornik na gaz płynny to odpowiednie rozwiązanie w sytuacji gdy posesja wokół budynku jest odpowiednio rozległa, jego plusami jest prosty montaż oraz stosunkowo niska cena. Natomiast w przypadku, kiedy powierzchnia działki jest za mała na montaż takiego rodzaju zbiornika, należy wybrać model podziemny, który, choć jest droższy, prezentuje się również estetyczniej w otoczeniu budynku.

Jak często trzeba tankować zbiornik na gaz LPG?

Według porad specjalistów najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest tankowanie zbiorników na płynne paliwo gazowe dwa razy w roku. Taki sposób pozwala bowiem na oszczędzanie poprzez korzystanie z posezonowych obniżek cen płynnego paliwa gazowego. By zaplanować regularne tankowanie płynnego paliwa gazowego po atrakcyjnych cenach, trzeba zadbać o odpowiednią pojemność zbiornika już w trakcie jego montażu, która będzie brać pod uwagę: metraż budynku, ilość mieszkańców, ilość sprzętów zasilanych gazem..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności