Strona główna » Gazownia Trzcińsko-Zdrój » Dostawcy gazu Trzcińsko-Zdrój

Dostawcy gazu Trzcińsko-Zdrój

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego wyliczane są rachunki za pobór gazu. W przypadku domu nazywana jest ona literą W i dzieli się na trzy grupy: W-1 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu w ciągu roku wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym sprzedawcy paliwa gazowego do domu przypisują do nich odbiorców na bazie ich zużycia gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy.

Jak zmienić dostawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego?

Chcąc zmienić dostawcę gazu do domu, należy przede wszystkim wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie darmowe. Sama procedura zmienienia sprzedawcy gazu na inną, lepszą firmę opiera się natomiast na paru prostych etapach. W zależności od wybranej metody może być ona przeprowadzona osobiście lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w przypadku zmiany sprzedawcy gazu ziemnego zajmuje wobec tego znalezienie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena gazu, ale i pozostałe warunki będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności