Strona główna » Gazownia Tarnów

Gazownia Tarnów

Rozwiązanie umowy kompleksowej na sprzedaż gazu

Przy zmianie dostawcy paliwa gazowego i wymówienia umowy kompleksowej jedną z formalności jest poinformowanie o tym gazowni. Poinformowanie o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego trzeba złożone z zastosowaniem odpowiedniego druku, w którym wskazane będą informacje o danych klienta, danych nowego i poprzedniego dostawcy i umowie z nim podpisanej. Tego rodzaju druki do pobrania dostępne są na portalu internetowym gazowni. Proces wymówienia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu ziemnego oraz zmiany dostawcy jest całkiem nieodpłatny.

Jak zbadać jakość gazu?

Każdy klient gazowni może w przypadku podejrzenia, że dostarczany do jego domu gaz ma nieodpowiednią jakość zlecić jego skontrolowanie. W takiej sytuacji odbiorca musi samodzielnie wybrać laboratorium do przeprowadzenia badania i opłacić je. W przypadku, gdy jednak jakość gazu jest zbyt niska, koszt badania opłacany jest przez gazownie i można ubiegać się od niej o zadośćuczynienie za brak dotrzymania zapisów zawartej umowy.

Gazownie w innych miastach

Polska Spółka Gazownictwa Tarnów

Kontakt PSG Tarnów

33-100 Tarnów
ul. Kochanowskiego 37 a
tel. 14 629 80 60

rejon-tarnow

 

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności